Svet-Stranek.cz
LED OSVĚTLENÍ / VRATA / PLOTY

PRŮMYSLOVÉ POSUVNÉ BRÁNY:ÚSPORA ENERGIE A KVALITA SLUŽEB

PRŮMYSLOVÉ POSUVNÉ BRÁNY

 

bramy ogrodzeniowe przemysłowe - brama przesuwna

 

Průmyslové brány díky své mohutné pevnosti, dlouhé životnosti a přípravě pro nepřetržitý provoz, jsou vhodným prvkem pro uzavření průmyslových objektů, parkovacích ploch, náměstí a cest, které je potřeba uzavřít až o šírce 24m.

 

projekt bramy ogrodzeniowe przemysłowe przesuwne

Moderní konstrukční řešení


Průmyslové posuvné brány byly navrženy s použitím počítačové simulace na základě metody konečných prvků (MKP). Použití moderní výpočetní techniky umožňuje testovat chování brány. Proto Vám nabízíme pečlivě testované produkty té nejvyšší kvality.


samonośne bramy ogrodzeniowe przemysłowe przesuwne

Konzolové konstrukce


To znamená, že křídlo brány je zavěšeno na paži konstrukce a nepotřebuje žádnou podporu. Toto řešení zajišťuje bezproblémový provoz brány nezávisle na ročním období. Pohyb brány není ničím blokován, i když země je pokryta sněhem, ledem, pískem nebo listy.


automatyczne bramy ogrodzeniowe przemysłowe przesuwne

Automatický pohon


Brána je vybavena motorem zabudovaným do sloupku stojnice. Motor je možno ovládat: klíčovým spínačem, kódovou klávesnicí, přístupovou kartou, dálkovým ovladačem nebo ručně. Díky motoru zabudovaném ve sloupku, je chráněn před vlivem vnějších faktorů jako je déšť, sníh nebo jiné nečistoty. Je snadno přístupný pro technika, majitele nebo správce: stačí otevřít kryt speciálním klíčem pro nutné údržbářské práce, nebo jeho regulaci. V případě výpadku napájení bránu lze otevřít ručně.


bezpieczne bramy ogrodzeniowe przemysłowe przesuwne

Bezpečnost


Brána s pohonem je vybane protitlakovým spínačem, který při nárazu zastaví bránu. Tlačítko STOP umožňuje okamžité zastavení brány. Bránu lze vybavit optickou lištou na konci křídla, která při sebemenším nárazu do překážky bránu okamžite zastaví. Tím nedochází k poškození předmětů.


ciche bramy ogrodzeniowe przemysłowe przesuwne
ciche bramy ogrodzeniowe przemysłowe przesuwne

Efektivní a tichý provoz


Hladký pohyb křídla brány je zajištěn povrchem uvnitř pojezdové kolejnice. Je vytvořen žárovým zinkem, který chrání proti korozi, a pojezdovými kolečky uvnitř kolejnice tvořené z polyamidu. Jsou odolné a nepotřebují žádnou ochranu (polyamid, je velmi tvrdý materiál, odolný proti oděru).


ZEPTEJTE SEnávštěvníků stránky
celkem34 358
tento týden39
dnes8