Svet-Stranek.cz
LED OSVĚTLENÍ / VRATA / PLOTY

VÝKLOPNÁ VRATA:ÚSPORA ENERGIE A KVALITA SLUŽEB

VÝKLOPNÁ VRATA 

ekonomiczna brama garażowa uchylna


Ekonomické a testované

Naše výklopná vrata NOVUM jsou nejvíce nákladově úspornými dveřmi ve své kategorii na trhu! Jednoduché a tradiční stavební řešení zaručuje nízkou cenu vrat a jejich spolehlivý provoz, který je potvrzen spoustou spokojených zákazníků.


praktyczna ekonomiczna brama garażowa uchylna


Praktičnost


Pohodlný vstup do garáže, aniž by bylo nutné otevřít celá vrata, umožňují integrované vstupní dveře umístěné v křídle vrat. Nyní můžete jít ven, na kolo nebo vynášet různé nástroje a předměty bez zbytečné námahy a tepelných strát.


łatwa w obsłudze brama garażowa uchylna

Jednoduchá obsluha


Systém tažných pružin v ochraných plastových rolích zajišťuje bezpečné používání. Vrata je možné stále otevírat a zavírat a to vždy lechce, snadno a bezpečně.

bezpieczna brama garażowa uchylna


Bezpečnost


Bezpečné používání je zaručeno nejen systémem tažných pružin, ale také dvoubodovým kotevním zámkem. Díky jeho pevnosti a funkčnosti chrání přístup do domu a chrání tím Vaše soukromí i majetek.


trwała brama garażowa uchylna


Odolnost


Dlouhá životnost vrat je zaručena tím, že proces svařování je nahrazen procesem šroubování. Rám vrat tvoří ocelové žárově pozinkované profily sešroubované k sobě nerezovými šrouby. Tato technologie zabraňuje možnému vzniku koroze a  zaručuje dlouhou životnost.


ciepła brama garażowa uchylna


S nebo bez tepelné izolace?


Lepší tepelná a zvuková izolace uvnitř budovy je zajištěna pomocí izolace vrat směsí polystirenu a poliuretanu chráněnou na vnitřní straně vrat panely z PVC. Verze bez tepelné izolace jsou levným řešením pro nevytápěné prostory.
DESIGN VÝKLOPNÝCH VRAT:


návštěvníků stránky
celkem34 358
tento týden39
dnes8