Svet-Stranek.cz
LED OSVĚTLENÍ / VRATA / PLOTY

SEKČNÍ VRATA:ÚSPORA ENERGIE A KVALITA SLUŽEB

SEKČNÍ VRATA

 

 
Různorodost:
Provedení vrat může být v designu kazeta, lamela, středová drážka, hladká lamela a rovný panel. Vrata jsou standardně v bílé barvě (RAL 9010). Na přání zákazníka je možno vrata dodat v jakémkoli odstínu vzorkovnice RAL z kvalitních barev STANDOX. Garážová vrata lze dodat s povrchovu úpravou fólií s imitací dřeva. Jsou dodávána ve třech odstínech: zlatý dub, tmavý dub nebo mahagon.

Povrchová struktura sekcí v provední WOODGRAIN, STUCCO, popř. v hladkém provedení.

Imitace dřeva je tvořena fólií odolnou proti UV záření a povětrnostním vlivům. Tím je dosaženo dokonalého povrchu sekcí a barevného sladění s okny.

A jejich charakteristika...
Sekce pro garažová vrata jsou vyrobeny z obousrtanně ocelového plechu žárově pozinkovaného o síle 0,5 mm s povrchovou úpravou práškovou polyesterovou barvou RAL 9010. Izolační výplň tvoří polyuretanová pěna o síle 40mm. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby při otevírání a zavírání nedošlo k sevření prstů. Pouze sekce s povrchem stucco nejsou opatřeny zámkem proti sevření prstů. Sekce garážových vrat je možné prosklít dekoračními okny, které zachovávají tepelné vlastnosti vrat. Z důvodů bezpečnosti se používá jako výplň oken akrylátové sklo.Kování: 
Komfortní,    nekomplikované a jednoduché.
Spodní a horní utěsnění vrat    zabezpečuje těsnící guma integrovaná    do hliníkového profilu umístěného na    horní a spodní sekci. Boční    utěsnění vrat    zabezpečuje těsnění    flexibilně spojené s nosným profilem    svislé dráhy. Vzájemné spojení sekcí    zajišťují středové a stranové    panty. Stranové panty jsou opatřeny    nylonovým kolečkem se    zapouzdřeným kuličkovým ložiskem.    Torzní pružiny z předpjaté    galvanizované oceli jsou standardně    vybaveny speciální rohatkovou    pojistkou.


Stavební připravenost:
Sekční vrata se instalují z vnitřní strany stavebního otvoru již zapraveného na hotovo. Pro samostatnou montáž musí být dodrženy alespoň minimální míry ostění a nadpraží (překladu). Konkrétní požadavky Vám vysvětlí náš technik na místě při zaměřování a upřesnění provedení vrat nebo se nás zeptejte.

návštěvníků stránky
celkem34 358
tento týden39
dnes8