Svet-Stranek.cz
LED OSVĚTLENÍ / VRATA / PLOTY

ROLOVACÍ VRATA:ÚSPORA ENERGIE A KVALITA SLUŽEB

ROLOVACÍ VRATA

 

 

automatyka brama garażowa roletowa


Automatika


Dveře jsou vybaveny pohonem, který zajišťuje pohodlné ovládání. Hřídelový elektrický pohon je v základním balení (bez příplatků). Je řízen dvěma spínači: vnitřní a vnější spínač, lze ho dovybavit dálkovým ovládáním. Potom budete moci řídit do garáže bezpečně a pohodlně, bez ohledu na počasí. V případě výpadku proudu, můžete otevřít dveře ručně pomocí kliky.funkcjonalność brama garażowa roletowa


Funkčnost


Uložené místo v garáži a na příjezdové cestě, je zaručeno díky kompaktní konstrukci dveří: vrata se rolují do boxu pouze v prostoru v nadpraží. Nyní můžete využívat prostor pod stropem jakýmkoliv způsobem chcete: můžete si pověsit vaše lyže, shromažďovat rybářské pruty, atd.oszczędność brama garażowa roletowa


Ekonomika


Vhodnou úroveň světla v interiéru a ušetření energie v temné místnosti (např. v garáži bez oken) lze získat instalací prosklených profilů. Díky spodní těsnící liště vrat, izolovaným profilům a kartačíům ve vodících kolejnicích zajistíte dokonalou tepelnou izolaci v garáži.


bezpieczeństwo brama garażowa roletowa


Bezpečnost


Bezpečné používání je zaručeno systémem fotobuněk, nouzové brzdě a optickým bezpečnostním lištám - díky těmto mechanismům, dveře fungují pod přísnou kontrolou. Nouzová brzda je standardní výbavou všech dveří s prostorem větším než 9m2, menší dveře mohou mít nouzové brzdy jako další vybavení.


trwałość brama garażowa roletowa

Odolnost


Dlouhá životnost vrat je zajištěna nejen kvalitním hliníkem - (materiál odolný proti korozi), ale také kvalitou finálního barevného nástřiku a ostatními prvky.

ZEPTEJTE SEnávštěvníků stránky
celkem34 358
tento týden39
dnes8