Svet-Stranek.cz
LED OSVĚTLENÍ / VRATA / PLOTY

PRŮMYSLOVÉ PANELY / BRANKY:ÚSPORA ENERGIE A KVALITA SLUŽEB

PRŮMYSLOVÉ PANELY / BRANKY

 

 

Branky, segmenty a plotová pole jsou nedílnou součástí průmyslového systému oplocení. S různými možnostmi výplní: 25x25 [mm]ocelový profil nebo VEGA svařované drátěné pletivo s oky 200 x50 [mm], všechny prvky se k sobě návzájem dokonale hodí.furtki ogrodzenia przemysłowe


Branky


Branky jsou vyráběny v uzavřené ocelové žárově pozinkované konstrukce a mohou být vyplněny, ocelovým profilem 25x25 nebo panely VEGA . Elektromagnetický zámek zaručuje pohodlné používání branky. Zamykací přepínač může být instalován na jakémkoli místě v domě. Když jdete ven, stačí stisknout přepínač, který bzučákem uvolní zámek branky, a pote co jej pustíte se zámek automaticky zamče. Můžete zde použít i videotelefon nainstalovaný vedle vstupu a tím zábranit přístupu neoprávněných osob.


segmenty i słupki ogrodzenia przemysłowe

segmenty i słupki ogrodzenia przemysłowe


Plotové panely


Výplň plotového pole tvoří ocelové profily s profilem 25x25 [mm] v uzavřené struktuře nebo profily 20x20 [mm].


Sloupky k panelům jsou vyráběny z ocelových profilů s profilem 60x60 [mm].


Univerzální poštovní schránka s přístupem z obou stran, instalované v plotovém poly, zajišťuje bezpečnost Vaší pošty a Vaše pohodlí.


Díky kvalitní konstrukci a speciálním úchytům, jimiž jsou vybaveny, můžete plot snadno smontovat, a to i na šikmé ploše.
ZEPTEJTE SEnávštěvníků stránky
celkem34 358
tento týden39
dnes8